Czym wyróżniają się meble Meblar Labirynt?

Wiosna pojawia się coraz odważniej w powietrzu i wnętrzach. Daje zawsze dużo pozytywnej energii, radości i chęci do życia i aktywnego działania, zarówno we wnętrzach, jak i poza nimi. Co ciekawe, nie musi ona być sztywno związana z kalendarzem.

Warto dodawać sobie świeżości i energii także wtedy, kiedy brakuje tego za oknem. Sposobem na całoroczną wiosnę w pokoju dziecka są meble proponowane przez Meblar Labirynt. Ich cechą szczególną jest świeży, zielony kolor. Kojarzy się on z pierwszymi wiosennymi trawami, zwiastującymi nadejście ciepłych, pięknych dni. Zieleń ta jest żywa, lecz nie przesadnie jaskrawa, drażniąca. Dodaje optymizmu, co w wieku dziecięcym ma duże znaczenie.

Radosne, pozytywne podejście pomoże im dobrze nastroić się do obowiązków szkolnych i nauki nawet tego, co nie zawsze lubią. Trawiasta, lekko limonkowa zieleń połączona jest z bielą, która świetnie podkreśla głębię tego koloru, ale i rozjaśnia przestrzeń, co jest efektem bardzo pożądanym. Trudno powiedzieć jaka jest granica wiekowa odbiorców mebli z serii Meblar Labirynt. Obserwując klientów widać, że są wśród nich rodzice najmłodszych pociech, ale także nastolatków, którzy lubią żywe, wyraziste kolory. Wszystko przez to, że jest to naprawdę ładny kolor, który sam w sobie podoba się także dorosłym, chętnie więc dają go dzieciom.
Zobacz w sklepie z meblami: www.las-mebli.pl/meblar-labirynt-314/