Po co robimy licówki?

Chyba nikt z nas nie ma dziś wątpliwości co do tego, że obecnie medycyna jest bardzo rozwinięta i to samo dotyczy również i stomatologii. Skoro tak warto przyjrzeć się nowoczesnym zabiegom, dzięki którym jesteśmy w stanie w krótkim czasie diametralnie poprawić stan swojego uzębienia i mieć piękny i śnieżnobiały uśmiech.

Na pewno wielu w pierwszej kolejności wskaże tutaj na wybielanie zębów i oczywiście słusznie, bo jest to zabieg, któremu warto przyjrzeć się nieco bliżej. Co poza tym? Wydaje się, że dobrym rozwiązaniem będą również licówki. Wrocław jest miastem, gdzie takie licówki szybko zyskują na popularności. Wydaje się to jednak oczywiste, bo jednak korzyści z ich zastosowania są widoczne gołym okiem. Licówki to w zasadzie porcelanowe nakładki, które umieszcza się na zębach. Jak nie trudno się domyślić służą one przede wszystkim zakryciu wszelkich niedoskonałości.

Tak więc dzięki nim możemy ukryć jakieś przebarwienia czy nawet poszerzyć same zęby i tym samym zakryć szpary, który szpecą nasz uśmiech. Licówki przykleja się na specjalny klej. Wielu wydawać się może, że jest to metoda mało trwała, ale jest zupełnie inaczej. Otóż wystarczy dodać, że licówki takie mogą utrzymać się na naszych zębach nawet przez okres ośmiu lat. Bez wątpienia jest to więc doskonały wybór w przypadku osób, które są zainteresowane bezbolesną poprawą wyglądu swojego uśmiechu. Ten sposób wówczas na pewno przypadnie Wam do gustu i z efektów tej metody powinniście być bardzo zadowoleni. Na pewno Wasz uśmiech będzie bowiem wyglądał o niebo lepiej.

Więcej informacji uzyskasz: Artident.pl – licówki Wrocław