Stylowe meble tapicerowane do salonu – Gdzie kupić?

Posted by admin | Posted in Artykuły poboczne, Sprzęt | Posted on 12-04-2017

0

Kiedy urządzamy wnętrze, lubimy gdy wszystko w nim gra i do siebie pasuje. Owszem nutka pikanterii nigdy nie zaszkodzi, ale całość musi odbyć się ze smakiem i bez zbędnej przesady. Zachować ład i harmonie w salonie pozwolą nam zestawy tapicerowane. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą stworzyć w swoim domu spójne i grające ze sobą wnętrze.

Zestawy tapicerowane to bogactwo form, barw i wykończeń. Od pięknie błyszczącego skóropodobnego zestawu Edwards , który nabyć można aż w czternastu kolorach, po nieco bardziej stonowane zestawy Oktawia 3+1 czy Stella 3+1, gdzie obicie jest, co prawda w tych samych wariantach kolorystycznych, ale nieco mniej krzykliwym odcieniu. Zestawy tapicerowane mogą łączyć w sobie różne elementy. Sofa duża, sofa mała i fotel, to np. wyposażenie zestawu Ponte 3+2+1, wykonanego z bardzo miłej w dotyku tkaniny.

Istotnym jest także to, że można łączyć i mieszać kolory, tak by urządzane przez nas wnętrze nie było nudne czy monotonne. Zestaw Lilly łączy w sobie natomiast sofę i dwa fotele, a Klementyna pokryta wzorzystą tkaniną sofę i jeden fotel. Wybór zestawów tapicerowanych daje nam ogromne możliwości, wystarczy tylko odrobina kreatywności i dobry pomysł na zbudowanie naprawdę przytulnego wnętrza. Poza cieszącym oko wyglądem, należy zwrócić także uwagę na niebywały komfort zestawów tapicerowanych.

Wszystkie te meble mają charakter wypoczynkowych, a więc muszą zagwarantować w zupełności całkowitą przyjemność odpoczywania i przesiadywania na nich. Nie ma więc tu mowy o uwierających sprężynach, czy szorstkim materiale. Wszystkie te elementy sprawiają, że zestawy tapicerowane to jedyny słuszny wybór.

Comments are closed.